Zaterdag 7 maart wordt er weer gebakken. De tijden van het bakproces zijn gewijzigd. Nu er een bakker gestopt is en er vrijwilligers zijn die het bakproces zich eigen willen maken stappen we over op een ander bakritme. Het betekent dat de ophaaltijden verschoven zijn naar later in de ochtend, Het ophalen van de eerste bakronde wordt dan 10u, de tweede en derde bakronde respectievelijk 11u en 12u. In de loop van het jaar wordt bekeken of de verkooptijden nog vervroegd kunnen worden.
Denk eraan als de Ooyse bol niet opgehaald kan worden,er een vervanger komt. U kunt ook via bakhuisje@leefklimaatzevenaar.nl aangeven dat de Ooyse bol door omstandigheden verschoven wordt naar de volgende bakdag, altijd de eerste zaterdag van de maand.
De bakkers en bakkersknechten verheugen zich er weer op om elkaar weer te ontmoeten op de bakdag. En dan kunnen we ook weer de gezelligheid met elkaar delen.
Het bakkersteam